Vista Bahia 1G - 3Bed 3 Bath Ocean View Villa
| Gratis Wi-Fi Gratis Wi-Fi på offentliga platser | Privat strand Strand | Fitness/Gym Fitnesscenter |
| Aktiviteter Vattenpark Golfbana Ridning Fiske | Spa & Hälsocenter Jacuzzi | Luftkonditionering |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Under vistelsen i Vista Bahia 1G - 3Bed 3 Bath Ocean View Villa Playa Herradura kan gästerna delta i hästridning och fiske eller besöka Punta Leona, som ligger ungefär 25 minuter bort till fots. Den här villan med 3 badrum, som erbjuder ridturer, har plats för upp till 6 personer.
Denna villa erbjuder gästerna ett strandnära läge, inom 1 km från Namtok Phlio nationalpark och inom 6 km från Daystar Center Jaco. Familjer kommer att njuta av närheten till Neo Fauna CR, som ligger cirka 10 minuters bilresa bort. Shoppingentusiaster kommer att uppskatta läget inom 7 km från Tico Pod Art House & Gifts.
Du kan njuta av utsikten över havet på detta boende.
Matlagning är möjlig i ett komplett kök utrustat med vattenkokare, te-/kaffebryggare och kylskåp. Restaurangen Hacienda Kitchen, som serverar rätter av det centralamerikanska köket, ligger cirka 7 minuter bort till fots. Fritidsfaciliteter i Vista Bahia 1G - 3Bed 3 Bath Ocean View Villa inkluderar fitnesslektioner, hälsocenter och spabehandlingar samt hydromassagebadkar. Gästerna kan hålla sig i form tack vare ett fitnesscenter. Här erbjuds också kasino.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Gratis Wi-Fi på offentliga platser
- Parkering
- Inga husdjur
- Rökdetektorer
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Torktumlare
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Strand
- Casino
- Vattenpark
- Grill faciliteter
- Spa & Hälsocenter
- Jacuzzi
- Fitnesscenter
- Vattensport
- Ridning
- Golfbana
- Fiske
På rummet
- Luftkonditionering
- Uppvärmning
- Uteplats
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Vilka betalningsmetoder accepteras på Vista Bahia 1G - 3Bed 3 Bath Ocean View Villa?
På Vista Bahia 1G - 3Bed 3 Bath Ocean View Villa kan gäster betala med American Express, Mastercard och Visa samt andra betalningsmetoder. - ❓
Erbjuder Vista Bahia 1G - 3Bed 3 Bath Ocean View Villa ett kök?
Vista Bahia 1G - 3Bed 3 Bath Ocean View Villa har ett komplett kök med vattenkokare, te-/kaffebryggare och kylskåp. - ❓
Vilka gäster kommer oftast till villan?
Villan är perfekt för affärsgäster men alla gäster är välkomna. - ❓
Finns det några spa-möjligheter som erbjuds på Vista Bahia 1G - 3Bed 3 Bath Ocean View Villa?
Gästerna på Vista Bahia 1G - 3Bed 3 Bath Ocean View Villa kan koppla av med hydromassagebadkar.